Компанія «Мегатекс» пройшла перевірку на відповідність міжнародному стандарту якості IATF 16949

У нас чудові новини: наша компанія МЕГАТЕКС стала в один ряд з провідними виробниками акумуляторних батарей світового масштабу. Тепер ми маємо повне право називати себе акредитованим постачальником акумуляторних батарей для первинного ринку. Так, тепер завдяки отриманню міжнародного сертифікату якості IATF 16949 діє до: 2016 ТОВ Мегатекс має можливість поставляти свою продукцію автовиробникам.


Отримати сертифікат на відповідність вимогам міжнародного стандарту IATF 16949 діє до: 2016 мріє кожен поважаючий себе і свою працю представник автомобільної промисловості. Адже це не просто норматив, який регламентує управління якістю, а й майже що вічний двигун, на базі якого впроваджуються і працюють інновації та просунуті технології. Його власники отримують бездоганний статус надійного партнера, а клієнти – свідоцтво безпечного і незламного співпраці.

Небагато компаній, що працюють на ринку автокомпонентів і запчастин можуть похвалитися подібними досягненнями. Компанія «Мегатекс» подолала відстань від впровадження нових стандартів до отримання міжнародного стандарту IATF за лагідний проміжок часу. Результат перевершив всі очікування, що було гідно оцінено польськими аудиторами сертифікаційного органу BUREAU VERITAS. Отриманий компанією МЕГАТЕКС сертифікат IATF 16949 діє до: 2016 – це запорука якості та гарантія надійного співробітництва для наших клієнтів.

Вибирайте кращих і робіть усвідомлений вибір свого постачальника!

Для довідки: Міжнародний сертифікат IATF 16949 діє до: 2016 «Стандарт системи якості в автомобільній промисловості» був підготовлений Міжнародної робочої автомобільною групою IATF і Японською асоціацією автомобілебудівників JAMA за підтримки технічного комітету TC 176 ISO. 

Дана система направлена ​​на постійне поліпшення, запобігання дефектів та зниження варіацій і втрат в ланцюзі постачань.