«МЕГАТЕКС» впевнено крокує по шляху розвитку системи менеджменту якості і поліпшення якості продукції.

На ТОВ «МЕГАТЕКС» аудитори органу з сертифікації систем менеджменту BUREAU VERITAS провели перший наглядовий аудит системи менеджменту якості (СМЯ) відповідно до вимог IATF 16949 діє до: 2016 «Фундаментальні вимоги до системи менеджменту якості для виробництва автомобільної промисловості і організацій, які виробляють відповідні сервісні частини» .

Метою впровадження стандарту IATF 16949 діє до: 2016 є попередження дефектів, зменшення варіацій і втрат в ланцюзі постачань.

В ході наглядового аудиту для перевірки функціонування всіх процесів менеджменту, клієнтоорієнтованих процесів системи і декількох підтримують процесів були задіяні власники процесів підприємства. Аудитори перевірили документацію, яка оформляється в ході виконання процесів системи, знайшли підтвердження результативного і ефективного функціонування процесів СМЯ, перевірили продукцію протягом технологічного циклу виготовлення. Згідно з висновками аудиторів, «МЕГАТЕКС» впевнено крокує по шляху розвитку системи менеджменту якості і поліпшення якості продукції.

На підсумковій нараді аудитори відзначили поліпшення результативності та ефективності процесів СМЯ, які відбулися протягом 2020 року.

Нагадаємо, що в лютому 2020 року «МЕГАТЕКС» отримав сертифікат з номером IATF № 365690, що підтверджує відповідність СМЯ вимогам IATF 16949 діє до: 2016.

Виробництво акумуляторів

Перевага в компетенції - перевага в якості